ניקוז מזגנים

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • תגובות
    ניקוז מזגנים

שלום,

קניתי דירה מקבלן וסגרתי איתו שיבצע ניקוז למזגנים עיליים בשלושה חדרים ובסלון ע"פ תוכנית שביצע איש המיזוג של הקבלן. לאחר קבלת הדירה התברר לי שהאינסטלטור חיבר את כל ניקוזי המזגנים ע"י חיבורי T לצינור ניקוז מרכז המתחבר למחסום תופי במקלחת. אל המחסום התופי מחובר גם צינור ניקוז האמבטיה וישנה יציאה אל הקופסאת ביקורת ומשם לצינור השופכים ולביוב.
    ע"פ חוק הכלים השלובים כאשר ממלאים אמבטיה ומרוקנים אותה כל המים המלכולכים מתנקזים גם לצינור ניקוז המזגנים.
    האם תקני לחבר את צינור ניקוזי המזגנים לאותו מחסום תופי שאליו מחובר גם ניקוז האמבטיה ? הרי כל הזמן יעבור ליכלוך מהאמבטיה אל צינור ניקוז המזגנים ובסוף הצינור יסתם משערות וכד'.
    תודה מראש על העזרה
    יוסי

ניקוז מזגנים

אין שום בעיה
    כל עוד מחובר למחסום מונע ריח
    ובכניסה נפרדת למחסום סמוך לכניסת האמבטיה

ניקוז מזגנים

תודה על התגובה. הבעיה אצלי היא שכאשר המזגנים העיליים עובדים על קירור יוצא ריח מהמאייד ונוצר גם עובש בתוכו. לאחר בירור עם אנשי מיזוג המליצו לי לשים סיפון ליד המאייד וכך יפסק הריח.

האם הסיפון ימנע כניסה של העובש שנוצר גם כן? והאם העובש נוצר כתוצאה מהאבק והלחות או בגלל המים העומדים והליכלוך שמצטבר בתוך ניקוזי המזגנים?

ניקוז מזגנים

תודה על התגובה. הבעיה אצלי היא שכאשר המזגנים העיליים עובדים על קירור יוצא ריח מהמאייד ונוצר גם עובש בתוכו. לאחר בירור עם אנשי מיזוג המליצו לי לשים סיפון ליד המאייד וכך יפסק הריח.

האם הסיפון ימנע כניסה של העובש שנוצר גם כן? והאם העובש נוצר כתוצאה מהאבק והלחות או בגלל המים העומדים והליכלוך שמצטבר בתוך ניקוזי המזגנים?

ניקוז מזגנים

ניקוז מזגנים

נראה לי שהעובש יפחת
    לגבי הריח
    חושב שלא אמור לצאת ריח אם חיברו לקופסת ניקוז תיקנית ברצפה

ניקוז מזגנים

ניקוז המזגנים מחובר למחסום תופי אליו מחובר גם צינור ניקוז האמבטיה לכן ע"פ חוק הכלים השלובים כאשר ממלאים אמבטיה ומרוקנים אותה כל המים המלכולכים מתנקזים גם לצינור ניקוז המזגנים.
    פתחתי את המחסום התופי כאשר האמבטיה מתרוקנת ונכנסים גם מים מלוכלכים אל ניקוז המזגנים. כנראה בצעו שיפוע קל בניקוזים אז אני רואה שהמים חוזרים בחזרה בצורה איטית ולכן נראה לי שנשארים מים מלוכלים בתוך צינורות הניקוז
    . האם זה תקיני?

הריח הוא לדעתי מהמים שנשארו בתוך צינור הניקוז. מה שמוזר זה שכאשר המזגן עובד על חימום אין שום ריח רק כאשר המזגן עובד על קירור יש ריח

מזגן

חייבים לחבר את המזגנים למחסום שעובד כגון מחובר למכונת כביסה או אמבטיה.
    אחרת אם זו תהיה נקודה לא פעילה
    המים במחסום יתייבשו ויעבור ריח.
    יכול להיות אצלך שהשיפוע לא חזק
    אבל למרות הכל מקסימום פותחים סתימה .
    השאלה אם המחסום תיקני ולמה יוצא ריח למרות שלא אמור
    נקה את הקופסא שפוך אוקונומיקה
    תראה אם ישתפר הריח

מזגן

חייבים לחבר את המזגנים למחסום שעובד כגון מחובר למכונת כביסה או אמבטיה.
    אחרת אם זו תהיה נקודה לא פעילה
    המים במחסום יתייבשו ויעבור ריח.
    יכול להיות אצלך שהשיפוע לא חזק
    אבל למרות הכל מקסימום פותחים סתימה .
    השאלה אם המחסום תיקני ולמה יוצא ריח למרות שלא אמור
    נקה את הקופסא שפוך אוקונומיקה
    תראה אם ישתפר הריח

המלצה למומחה

יכול להמליץ לך על מומחה בתחום טכנאי מזגנים אולימפוס יתקן לך כל תקלה.

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך