צינור מים חדש

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    צינור מים חדש

שלום. אני גרה בבניין ישן ולפני יומיים הפסיקו לזרום מים מהברז של המים החמים בלבש. קראתי לאינסטלטור שאמר שכנראה שיש סתימה בתוך צינור שעובר בבניין שהוא לא יכול לאתר איפה בדיוק הסתימה  ומה שהוא יכול לעשות זה להעביר צינור פלסטיק חדש מדוד שמש על הגג  דרך מרפסת שרות . זה מה שהוא עשה ובעיית זרימת מים נפתרה
    בצהריים כשישי מים חמים בדוד שמם יוצאים לי מים חמים מהברז
    אמה מה  – כשאין מים חמים בדוד שמש ( נגיד בשש בבוקר )     אני הייתי מדליקה בויילר  ( דוד חשמלי )  לשעה והיו לי מים חמים
    אחרי שהוא עשה לי את הצינור החדש חימום דרך הבויילר לא עוזר וזורמים לי אחרי שעה שבויילר דלוק מים קרים
    התקשרתי לאינטלטור  אומר לי אין קשר  כנראה בעיה בחשמל
    נשמע לי מוזר שעד שהייתה לי סתימה יכולתי לחמם דרך דוד חשמלי ומאז שהוא עשה צינור חדש אני לא יכולה לחמם מים דרך בויילר

שתי שאלות : האם בכלל ניתן לפתור סתימה בצינור הקיים על ידי ציוד מותאם שיכול להיות שלאינטלטור שלי פשוט לא הייה? במקום להגיד לי שיש פתרון לפתיחת סתימה רק לא דרכו כי אין לו ציוד  ?

ושאלה שניה  : הגיון שלי אומר שכנראה שצינור החדש שהוא העביר מדוד שמש למרפסת שרות שלי שפתרה בעיית זרימת מים אך יצרה בעיה חדשה שדוד חשמלי לא מחובר לצינור החדש? מותר בכלל לחבר דוד חשמלי לצינור פלסטיק?  או  מה עושים עם דוד חשמלי במקרה כזה?

מעקף לצינור

יש כמה דברים שאפשר לנסות כמו פירוק הברז ולבדוק.
    אם הצינור מתכת סתום אין אפשרות לפתוח.
    לגבי הדוד שמש עם עבד לפני כן , יכול להיות שמישהו בגג ניתקל בכבל חשמל וגרם לתקלה
    שהאינסטלטור יבוא לבדוק

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך