רטיבות קיימת/ שאריות של רטיבות רצינית

עמוד הבית פורומים פורום אינסטלטורים רטיבות קיימת/ שאריות של רטיבות רצינית

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    רטיבות קיימת/ שאריות של רטיבות רצינית

שלום אמנון.
    בדירת מגורים בקומת קרקע שרכשתי לאחרונה ניכר כתם רטיבות גדול על קיר הסלון (קיר פנימי) שהתפשט לרוחב הקיר ונמצא בעיקר בחלק התחתון של הקיר אך גם באמצעו (לא מגיע עד התקרה), הרטיבות פגעה עד כדי כך שהטיח כבר קיבל תחושה של פודרה ואפשר לפורר אותו בקלות. אני לא יודע מה המקור לרטיבות (הצטברות מים ברצפה כך נראה, או צנרת פנימית) אך יותר מכך- אני לא יודע אם זו רטיבות קיימת או שאריות של משהו רציני שהיה, אע"פ שבבדיקת מכשיר נראו 23% לחות (המהנדס בעל המכשיר טוען שאחוזים כאלו זה משהו קיים ולא שאריות אבל כבר חלקו עליו אינסטלטורים..) . כמובן- אני רוצה לפתור את העניין כך שלא יחזור לי שוב.
    אני מעוניין להביא בדיקה טרמוגרפית שתבדוק באמת מה מקור הרטיבות ומשם אולי אדע איך פותרים את הבעיה. רק אני לא יודע אם זה שווה לי בכלל:
    א. האם בדיקה מסוג זה יכולה בכלל לאתר מקור/ לאבחן את שורש הבעיה.
    ב. האם מבדיקה זה באמת אפשר להגיע לפתרון הנצרך לבעיה?
    ג. אם הכתם הוא רק שאריות- יש אפשרות לגלות בכ"ז מה המקור בבדיקה כזו? אולי עכשיו זה נראה כאילו קרה לפני שנים ובחורף יחזור על עצמו בצורה מסיבית?

האם אתה מציע בדיקה כזו או שדווקא עדיף משהו אחר או שאין מה לעשות עם הבעיה בינתיים (ובינתיים לחדש טיח) עד שיראו משהו יותר ממשי וחבל על בזבוז הזמן?

מחכה בציפיה לתשובתך/כם
    תודה רבה! וסליחה שהלאתי…

רטיבות

מקווה שחוות דעת הטלפונית שקיבלת עזרה לך

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך