ריח ביוב באמבטיה

עמוד הבית פורומים פורום אינסטלטורים ריח ביוב באמבטיה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    ריח ביוב באמבטיה

אני שוכרת דירה קרוב ל-7 חודשים , בכניסה לדירה הודעתי לבעלת הדירה שיש ריח של ביוב שיוצא מהמקלחת, בתחילה היא קנתה מכשיר לפתיחת סתימות (מן צנרת ארוכה) וזאת למרות שאין סתימה, לאחר מכן ביקשה שאשים אקונומיקה
    לתוק הפתח, אחרי 4 חודשים מכניסתי לדירה היא הביאה 2 המלצות מאינסטלטורים שהיא מכירה ואמרו לה שאין קופסת ריח וקופסא כזו תפתור את הבעייה, אחרי חודשיים בתחילת חודש יוני היא הביאה מישהו מטעמה ואיפשרתי לה להיות בדירה כשאני לא נמצאת לצורך הטיפול והיא סיפרה שהוא פתח את פתח הניקוז השני שמתחת לכיור וניקה שם טוב טוב ושם חומר חזק ועכשיו בטוח לא יהיה ריח, לפני שבוע שוב החל הריח של הביוב והיא אמרה לי לשים חומצת מלח, הסתייגתי כי הבנתי שהיא מורחת אותי שוב ושוב, ללבסוף שמתי חצי בקבוק בפתח של האמבטיה ואז פתחתי את המכסה של פתח הניקוז השני שמתחת לכיור ואז יצא ריח חריף מאוד של ביוב ומים עכורים מאוד. שמתי גם שם חצי בקבוק והמתנתי 20 דקות ושפחתי מים רותחים. אני כבר יודעת שזה לא יעזור ושוב יעלה עוד שבוע ריח , שמעתי גם שהריח של הביוב מסוכן לבריאות ואני חוששת מאוד כי יש לי ילדה קטנה ואין חלון במקלחת .וכשהודעתי לבעלת הדירה שאני לא מוכנה לעשות ניסויים עם חומרים ועדיף שתזמין אינסטלטור מקצועי אז היא אמרה שהיא תגיע עם חומצת מלח ותטפל בזה שנית יותר טוב והיא כבעלת הדירה תחליט בלבד למי לפנות.  אני בטוחה שצריך טיפול לעומק אך בעלת הדירה חוששת מעלויות. אשמח לחוות דעת שלך כמוממחה בעניין. אני גם הודעתי לה שאם היא לא תטפל בזה מיקצועית אז אעזוב כשיסתיים החוזה ואני לא רוצה שוב לשים חומרים. 

תודה אורלי

ריח

אם אין מחסום ריח במקלחת כמו שאמרו בעלי מקצוע אחרים,
    שום חומר לא יחסום את גלי הריח שיעלו ויבואו מידי פעם מהביוב.
    יש להחליף את קופסת הניקוז לקופא חוסמת ריח או במקלחת או הקופסא שהמקלחת מתחברת אליה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך