enter-article שאיבת ביוב – לא משאירים שום דבר בפנים - הכל על אינסטלציה
אינסטלטורים » מאמרים וחדשות » שאיבת ביוב – לא משאירים שום דבר בפנים

שאיבת ביוב – לא משאירים שום דבר בפנים

נדמה שבדירוג החלומות הרעים שלנו, את אחד המקומות הראשונים תופס החלום על ביוב שמתפוצץ לנו באמצע הבית או הרחוב. בשביל זה צריך לדעת למי לפנות לפני שזה יקרה
 
אם בעיה במערכת האינסטלציה יכולה להיות לא נעימה , אפשר להבין עד כמה לא נעימה יכולה להיות בעיה במערכת הביוב. לא משנה אם מדובר בבעיה שמתפתחת בפנים הבית או מחוץ לבית.

לצערנו אנחנו שומעים יותר ויותר על שכונות בהן מערכת הביוב קורסת ויש צורך להזמין קבלני ביוב שיטפלו בה. הסיבות העיקריות לכך היא בלאי של המערכת (שגם כך ברוב היישובים היא כבר בת למעלה משלושים שנה),  תחזוקה ותפעול לא נכון שלה לאורך השנים ועומס לא סביר.

כאן המקום לציין שבמקרה של בעיות ביוב בשטחים ציבוריים (רחובות, גינות ציבוריות וכדומה) הרי שהעירייה היא זו שצריכה לטפל בזה ואז יש להתקשר למוקד העירוני. במקרים של פגיעה במערכת הביוב בתוך המבנה, אז יש להזמין קבלן ביוב באופן אישי. אצלנו תוכלו למצוא קבלני ביוב מובילים. תשאירו פרטים והם בדרך אליכם.

על בעיות במערכת הביוב

בעיות במערכת הביוב מופיעות בדרך כלל כאשר המערכת סופגת פסולת בכמות שלא מאפשרת לה עוד לשאת את זה או מסוג שפוגע בתפקוד שלה. בשני המקרים, מה שקורה זה שהפסולת מגיעה לבור הספיגה של הביוב, זה שמצוי בכל רחוב, הוא איננו יכול לספוג עוד את הפסולת, ואז האדמה מתחתיו לא יכולה לקבל יותר מים.

הבור עולה על גדותיו מהפסולת שמגיעה אליו ובמקרה כזה מתחילה הצפה. אם לא מתחילים מיד בשאיבת ביוב, יכולים לעלות ריחות לא נעימים, מערכת המים יכולה להיזדהם, ובכלל איכות הסביבה נפגעת. שלא נדבר על אי הנוחות שנגרמת לתושבים ולפגיעה באיכות החיים באיזור.
הנה מספר דוגמאות לדברים שיכולים לגרום להצפה:
  • שמנים
  • מזון ישן
  • ניילונים
  • ניירות
  • ענפים
  • זרזים
  • ועוד
מלבד שאיבת ביוב במקרים של הצפה או לפני שזה מגיע למצב כזה, אנחנו ממליצים לכם לפנות לקבלני ביוב וחברות שמתמחות בשאיבת ביוב, גם במקרים בהם המערכת ישנה ויש לטפל בה (אז עלול להופיע בה רקב שיפגע בתפקוד שלה), במקרה של תיקון קווי ביוב שבורים.

מי ישאב בשבילנו

שאיבת ביוב מתבצעת על ידי אינסטלטורים שמתמחים בכך או קבלני ביוב. השאיבה מתבצעת  באמצעות הצבת צינור ואקום בעוצמה של עד 30 טון  שמחובר אל הביובית. הצינור שואב את כל הפסולת מבור הספיגה ומעביר אותו לביובית. אגב אותה פסולת עוברת למערכת טיהור שפכים ומשם לאתר פסולת מוכרז.

הביובית יכולה לשאוב מלבד פסולת גם דלקים, שמנים, חומרים רעילים ועוד. שאיבת ביוב יכולה להתבצע מכל בור ספיגה, עם זה במרתפים, במקלטים, חניונים תת קרקעיים או בחצרות.

בסיום הטיפול יש לבצע איתור ליקויים בצנרת ובתשתית במטרה לוודא שהכל תקין ושום דבר לא פגום או נפגע במהלך העבודה. עלות שאיבת ביוב, אגב, נעה בין 500 ל-750 שקל.
 
אם גם אתם זקוקים לשאיבת ביוב, אל תהססו, תשאירו פרטים ותוך זמן קצר תקבלו הצעות מחיר מהמומחים שלנו

עוד באותו נושא

פתיחת סתימה – המדריך המקיף ברשת

פתיחת סתימה – המדריך המקיף ברשת

אין זה נעים לקום בבוקר על מנת לשטוף פנים או להתרחץ ולגלות כי אנו סובלים מסתימה בכיור או בניקוז אך במספר דרכים יעילות ניתן לפתור בעיה זו   זה...

עבודות ביוב- המדריך השלם

עבודות ביוב- המדריך השלם

כבר הרומאים העתיקים החזיקו בדעה כי מערכת ביוב היא אחד ממאפייני הציוויליזציה וחלק חיוני בחיים תקינים. למרות שהרבה מאוד השתנה מאז מערכות הביוב...

תיקון דודי שמש- המדריך השלם

תיקון דודי שמש- המדריך השלם

דוד שמש הוא ללא ספק אחת ההמצאות הישראליות המצליחות ביותר בעולם, בוודאי בתחום האנרגיה והאנרגיה הירוקה בפרט. דודי שמש הם גם בין שלושת המוצרים...

מחירון אינסטלטורים

מחירון אינסטלטורים

בעיות אינסטלציה הן הבעיות הנפוצות ביותר של משקי בית, על מנת שתדעו כמה כסף תצטרכו להשקיע בהן, ערכנו עבורכם מחירון אינסטלציה הבחנתם...

התקנת דוד שמש - המדריך השלם

התקנת דוד שמש - המדריך השלם

מלבד מערכת לחימום מים בגז ההמצאה הישראלית הגאונית והמוצלחת ביותר לעת עתה בתחום האנרגיה הסולארית אינה בתחום הלוחות הסולאריים או תחנות הכוח...

string(27) "categoryשאיבת ביוב"